DÁREK ZDARMA PŘI NÁKUPU:) Stačí nakoupit, napsat do poznámky objednávky "Dárek" a získáte DISINFEKTO alkoholový gel na ruce.


Prostředek na čištění a osvěžení záchodové mísy v podobě závěsného bloku. Složení 2v1 zaručuje dokonale čisté wc díky obsahu chloru, ale také je vhodným osvěžovačem vzduchu na WC díky složce obsahující vůni. 

To vše již při každém spláchnutí. 

Pro použití postupujte dle návodu na etiketě. 

Obsah: 40 g

Nebezpečí
H302 Zdraví škodlivý při požití.
H315 Dráždí kůži.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. 

EUH206 Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). EUH208 Obsahuje 1,2-benzoisothiazolin-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, MADEL CZ, spol. s r.o., se sídlem Říčanská 13, Brno, 635 00, IČ: 60725834, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

echo ' ';