DÁREK ZDARMA PŘI NÁKUPU:) Stačí nakoupit, napsat do poznámky objednávky "Dárek" a získáte DISINFEKTO alkoholový gel na ruce.

Soutěžte s Drogerkou!

Soutěžte s Drogerkou

Je to tak jednoduché! Vyfoťte se s účtenkou z jakékoliv prodejny Rossmann, kde jste zakoupili Pulirapid Classico 750 ml a fotku nahrajte pod příspěvek na Facebooku. Nejpozději však do 13. 12. 2015 ve 23:59 hod. Vyhrát můžete dárkový balíček v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 150 Kč. Vyhrávají 3 nejoriginálnější fo.

 Odměny pro vítěze

1. Místo – Dárkový balíček v hodnotě 500 Kč

2. Místo - Dárkový balíček v hodnotě 300 Kč

 3. Místo - Dárkový balíček v hodnotě 150 Kč

 

Pravidla soutěže


1. POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je společnost MADEL CZ, spol s.r.o., IČO: 60725934, DIČ: cz60725834, sídlem Říčanská 13, 635 00 Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Krajský soud v Brně (dále jen provozovatel).

 
2. ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE

Provozovatelem soutěže není Facebook, ale společnost MADEL CZ, spol s.r.o., IČO: 60725934, DIČ: cz60725834, sídlem Říčanská 13, 635 00 Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Krajský soud v Brně (dále jen provozovatel).

 
3. TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 2. 10. 2015 do 13. 12. 2015 na území České republiky a Slovenské republiky. Hlasování pro jednotlivé fotografie probíhá od 2. 10. 2015 do 13. 12. 2015. Vyhrávají 3 nejoriginálnější fotografie.

 

4. ÚČAST V SOUTĚŽI

Soutěže jsou oprávněni se účastnit fyzické osoby starší 18 let, které splní pravidla pro registraci do soutěže. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k provozovateli soutěže nebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v přímé řadě.

 

5. PODMÍNKY PRŮBĚHU SOUTĚŽE

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání soutěžní fotografie, na které budete vyfoceni se složenkou o koupi skvělého přípravku Pulirapid Classico 750 ml z jakékoliv prodejny Rossmann. Fotografii poté nahrajte pod příspěvek na Faceboooku společnosti Madel CZ.

 
6. VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE A PŘEDÁNÍ VÝHRY

O vítězi, 2. a 3. místa rozhodne zejména Vaše kreativita a nápaditost. Vyhrávají 3 nejoriginálnější fotografie.


Odměny pro vítěze budou následující:

 

1. Místo – Dárkový balíček v hodnotě 500 Kč

2. Místo - Dárkový balíček v hodnotě 300 Kč

3. Místo - Dárkový balíček v hodnotě 150 Kč

Ceny výherci obdrží do 14 dnů od vyhlášení výsledků.  Výhra bude zaslána na smluvenou adresu. Nepřevzetí si výhry nebo nesjednání si jiného termínu zapříčiní, že výhra zůstane ve vlastnictví provozovatele a nebude soutěžícímu předána. Každý se může zúčastnit soutěže pouze s jednou fotografií.

 
7. OBECNÁ USTANOVENÍ, DALŠÍ PODMÍNKY, PRÁVA A POVINNOSTI

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, prodloužit, zrušit nebo změnit její pravidla, a to bez udání důvodů. Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se soutěže. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Změny v soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách provozovatele. Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže. Veškeré stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší provozovatel. Provozovatel je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude výherci výhra předána.

 
8. OSOBNOSTNÍ PRÁVA A OSOBNÍ ÚDAJE

Účast v soutěži je dobrovolná. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže provozovateli.

Dále účastník souhlasí s tím, že v médiích, na webových stánkách, propagačních a reklamních materiálech provozovatele mohou být zveřejňovány jméno, příjmení, místo bydliště a jiné registrované údaje, eventuálně obrazové záznamy výherců soutěže, k jejichž pořízení dávají soutěžitelé přihlášením do soutěže (registrací) souhlas.

 
9. ZVEŘEJNĚNÍ PRAVIDEL

Pravidla soutěže a výherci budou zveřejněni na webových stránkách www.drogerie.cz a Facebooku Madel.cz.

Provozovatel webu, MADEL CZ, spol. s r.o., se sídlem Říčanská 13, Brno, 635 00, IČ: 60725834, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

echo ' ';