DÁREK ZDARMA PŘI NÁKUPU:) Stačí nakoupit, napsat do poznámky objednávky "Dárek" a získáte DISINFEKTO alkoholový gel na ruce.

Přípravky Pulirapid

Pulirapid je náš nejprodávanější výrobek

Pulirapid na rez a vodní kámen

Na složení směsi jsme ve firmě pracovali dlouhá léta a vy už si tak od 90. let pochvalujete účinnost naší receptury. Vodní kámen, rez i další nečistoty zmizí, jakmile na ně použijete kapku našeho přípravku.

Sami se můžete přesvědčit v testu proti vodnímu kameni a rzi.

Pulirapid nejen že vyčistí, ale také vyleští povrchy

Pulirapid je univerzální prostředek, který okamžitě vyčistí tyto nečistoty:

  • Nevzhledné skvrny od tvrdé vody
  • Zbytky od mýdla
  • Rezavé plochy
  • Mastné skvrny
  • Zbytky od jídla v kuchyni
  • Mnohé další

Výhodou je, že se po vyčištění místo nádherně leskne a vypadá jako nové. Takže vám málokdo uvěří, že nepřišli do nové koupelny nebo kuchyně.

Které plochy můžete s Pulirapidem vyčistit?

  • Nerezové dřezy a baterie
  • Keramická sanitární technika – umyvadla, vany, bidet
  • Dlaždice a obklady
  • Kuchyňské nádobí ze skla, oceli a keramiky

Vždy po vyčistění opláchněte důkladně vodou.

Pulirapid se ale nehodí na několik typů povrchů: mramor, žula a další přírodní kameny, barevné lamináty a hydromasážní vany. Na tyto typy povrchů použijte přípravky na ně přímo určené.

 Velmi nás těší, že si Pulirapid drží stále hodnocení spokojenosti nad 95 %.

Předsevzetí Madel

„Začnu každý den cvičit.“
„Budu se více zajímat o lepší životní styl.“
„Každý den se něco nového naučím.“
„Za rok přečtu 20 knížek.“
„Budu se více věnovat rodině.“

Mohli bychom pokračovat do nekonečna, protože je každý z nás jiný a tak se i liší jednotlivá předsevzetí. Lze ale vidět trendy, které se postupně objevují více často. Je to například větší příklon k ekologii a udržitelné domácnosti a k používání výrobků nebo služeb sociálně odpovědných firem.

V Madelu máme vizi, které se držíme

Ve firmě si dáváme předsevzetí, která ale vždy souvisejí s naší dlouhodobou vizí. Tím je respekt k životnímu prostředí. Zaměření na kvalitu. A také podpora neziskových organizací. Podporujeme Hospic sv. Alžběty v Brně nebo pomáháme psím útulkům.  
Jen díky našim výrobkům, které patří nejen v Itálii mezi nejkvalitnější, tak i díky našemu přístupu jsme si získali oblibu zákazníků po celém světě. A za svou vizí si stojíme již více jak 25 let.

Dáváme si předsevzetí i ve firmě Madel

Chceme stále přinášet více ekologické drogerie a informovat o ekologickém přístupu. Stejně tak chceme, aby se lidé více zajímali o prostředky netestované na zvířatech nebo prostředky vhodné pro vegany. Budeme se v roce 2017 snažit udělat pro to ještě víc než v roce předchozím.

 

Provozovatel webu, MADEL CZ, spol. s r.o., se sídlem Říčanská 13, Brno, 635 00, IČ: 60725834, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

echo ' ';