DÁREK ZDARMA PŘI NÁKUPU:) Stačí nakoupit, napsat do poznámky objednávky "Dárek" a získáte DISINFEKTO alkoholový gel na ruce.

S Madelem na dovči!

Jedete v srpnu na dovolenou? Tak nám o tom dejte vědět a vyfoťte se s libovolným produktem z Drogerie.cz, který máte doma a pošlete nám ho do zpráv.

Dovolená s Madelem

Poté pozvěte kamarády, aby vašemu příspěvku dali like v soutěžním fotoalbu na našem Facebooku a 5 fotek s nejvíce označením To se mi líbí, získá hodnotný balíček, který obsahuje tašku Madel a deštník Madel + 5 výrobků Madel.


Dovolenkujte s Madelem :) #ilovemadel #madel

Jak se můžu soutěže zúčastnit?

Je to jednoduché, pošlete nám do zprávy fotku jak trávíte dovolenou s produkty Madel a my ji přidáme do fotoalba na našem Facebooku. :)


Jak zvýším svou šanci na výhru?

Vyhrají fotografie, které na našem profilu získají nejvíc lajků. Můžete oslnit humorem, originalitou i inspirací pro ostatní. Můžete soutěž propagovat i mezi svými přáteli a získat od nich hlasy.


FOŤTE, POSÍLEJTE, LAJKUJTE, SDÍLEJTE!


Přejeme vám v soutěži hodně štěstí


CHCI VYHRÁT >>>


Pravidla soutěže

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže určené návštěvníkům Facebooku.


1. pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost MADEL CZ, spol. s r.o., IČ: 60725834, DIČ: CZ60725834, sídlem Říčanská 1291/13, Bystrc, 635 00 Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: KOS v Brně oddíl C (dále jen provozovatel).


2. organizátor soutěže

Organizátorem soutěže není Facebook, ale společnost MADEL CZ, spol. s r.o., IČ: 60725834, DIČ: CZ60725834, sídlem Říčanská 1291/13, Bystrc, 635 00 Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: KOS v Brně oddíl C (dále jen provozovatel).


3. termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v období od 2. 8. 2016 do 31. 8. 2016 na území České republiky.


4. účast v soutěži

Soutěže jsou oprávněni se účastnit osoby, které splní pravidla pro registraci do soutěže. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k provozovateli soutěže nebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v přímé řadě.


5. podmínky průběhu soutěže

Podmínkou soutěže je poslat pořadateli fotku na motivy letní dovolené s výrobkem značky Madel, a to prostřednictvím zprávy na Facebooku. Obdržené fotografie budou zveřejněny ve fotoalbu na facebookové stránce Madel.cz a na Instragramu Madel.cz spolu se jménem soutěžícího a #ilovemadel a #madel.


6. vyhodnocení soutěže a předání výhry

O vítězi rozhodne největší počet lajků u příslušné fotografie v soutěžním fotoalbu.
Odměny pro vítěze budou následující:
1. – 5. místo – taška a deštník Madel a balíček produktů.

Ceny výherci obdrží do 14 dnů od vyhlášení výsledků. Výhra bude zaslána na smluvenou adresu. Nepřevzetí si výhry nebo nesjednání si jiného termínu zapříčiní, že výhra zůstane ve vlastnictví provozovatele a nebude soutěžícímu předána. Každý se může zúčastnit soutěže pouze s jednou soutěžní fotografií.


7. obecná ustanovení, další podmínky, práva a povinnosti

  • Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, prodloužit, zrušit nebo změnit její pravidla, a to bez udání důvodů.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se soutěže. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu.
  • Změny v soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách provozovatele.
  • Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže. Veškeré stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší provozovatel.
  • Provozovatel je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude výherci výhra předána.
  • Provozovatel je oprávněn vyloučit soutěžní hlasy z podvodných nebo nedůvěryhodných facebookových profilů.


8. osobnostní práva a osobní údaje

Účast v soutěži je dobrovolná. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže provozovateli.
Dále účastník souhlasí s tím, že v médiích, na webových stánkách, propagačních a reklamních materiálech provozovatele mohou být zveřejňovány osobní a jiné registrované údaje, eventuálně obrazové záznamy výherců soutěže, k jejichž pořízení dávají soutěžitelé přihlášením do soutěže (registrací) souhlas.

9. zveřejnění pravidel

Pravidla soutěže a výherci budou zveřejněni na webových stránkách www.drogerie.cz a Facebooku Madel.cz.

 

 

Provozovatel webu, MADEL CZ, spol. s r.o., se sídlem Říčanská 13, Brno, 635 00, IČ: 60725834, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

echo ' ';